نام کاربری :
کلمه عبور :
      ثبت نام
  فراموشی کلمه عبور
دیدار نوروزی دکتر فضلی با پرسنل شرکت گلبرگ بهاران
 
مراسم ديدار نوروزي با حضور دكتر فضلي مدير عامل گروه صنعتي گلرنگ، معاونين گروه، نماينده مدير عامل، مديران عامل و جمعي از مديران و همکاران شرکت‌هاي عضو گروه، عصر روز يکشنبه پانزدهم فروردين ماه در مجتمع تجاري فرهنگي کورش برگزار شد. 
در اين ديدار مديرعامل و معاونين گروه با تمامي همکاران ديدار كرده و سال نو را به آن‌ها تبريك گفتند. سپس دكتر فضلي مدير عامل گروه صنعتي گلرنگ طي سخناني ضمن تبريك سال نو، از تمامي همكاران عزيز بابت تلاش‌هاي بي‌شائبه و توأم با خلوص و صدق در سال‌هاي گذشته علي‌الخصوص سال ?4 تشكر و قدرداني نمود.
مدير عامل گروه صنعتي گلرنگ ادامه داد: تعدادي از همکارانمان در اين ايام آغاز سال، سخت‌تر و فشرده‌تر از روزهاي معمول کاري به فعاليت مشغول بوده‌اند و حتي يک روز هم تعطيل نکرده‌اند. به آن‌ها دست‌مريزاد و خدا قوت مي‌گوييم و از آن‌ها سپاسگزاريم.
دکتر فضلي افزود: سال ?4 سالي با شرايط ويژه بود که با ياري خداوند و تلاش شما به خوبي پشت سر گذاشته شد. به نظر مي‌رسد در سال ?5 نيز همچنان همان شرايط ادامه داشته باشد، از اين رو بايد با همدلي، حميت، صميميت و وفاق بکوشيم سال ?5 را نيز با موفقيت پشت سر بگذاريم.
مدير عامل گروه صنعتي گلرنگ تأکيد کرد: بايد بتوانيم بهره وري را در حد اعلا داشته باشيم؛ داشته‌هاي خود را به خوبي بشناسيم و هزينه‌ي فرصت‌هاي از دست رفته را به حداقل برسانيم. 
دکتر فضلي در ادامه ابراز اميدواري کرد همکاران با تمام قدرت، با سرعت مطلوب، با بهره‌وري و بدون از دست دادن حتي يک لحظه، چنان پيش بروند که سال95 سالي پرحلاوت و با تجربه‌هاي ناب رقم بخورد.
دکتر فضلي در پايان اظهار داشت: در پايان باز هم به شما درود مي‌فرستم و آرزو مي‌کنم سال نو، سالي پر از موفقيت، سعادت و پيروزي براي شما همکاران عزيز و خانواده‌هاي گرامي شما باشد. سلام و تبريک مرا به اعضاي گرامي خانواده‌هايتان برسانيد.
در اين نشست صميمانه، مدير عامل گروه صنعتي گلرنگ، پس از اتمام سخنراني از حضار خواستند نقطه نظرات خود را ارائه کنند و مراسم با بحث و تعامل درباره‌ي موارد مطرح شده توسط همکاران ادامه يافت. در همين راستا، جمعي از حضار به بيان ديدگاه‌هاي خود پرداختند و پيشنهاداتي ارائه کردند که دکتر فضلي رهنمودهايي درباره‌ي آن‌ها بيان داشتند و برخي از اين پيشنهادها مورد موافقت و تاييد ايشان قرار گرفت.
 
   1395/1/19 08:18

 
صفحه اصلی درباره اویلا تماس با ما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به برند مواد غذایی اویلا می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ