نام کاربری :
کلمه عبور :
      ثبت نام
  فراموشی کلمه عبور
کسب 2 تندیس زرین به انتخاب مصرف کنندگان، افتخاری دیگر برای اویلا
سومین جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان در روز دو شنبه هفتم دی ماه 94 برگزار شد. در این جشنواره 550 برند داخلی با هم رقابت کرده و از میان آنان به 80 برند تندیس برند محبوب اهدا گردید. برند اویلا به عنوان نماینده شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران در گروه کالایی روغن های غذایی و خوراکی و نیز در گروه کنسروجات ( کنسرو ماهی تن) از  بین برندهای مطرح همکار، توانست تندیس زرین برند محبوب را از دست مقامات عالی کشوری دریافت کند.
در این مراسم جناب آقای دکتر عظیم فضلی پور، عضو شورای علمی سازمان جهانی علائم تجاری و رئیس کمیته علمی جشنواره برند محبوب به عنوان سخنران اصلی این مراسم در خصوص ثبت برندهای ملی و برند سازی در فضای پسا تحریم ایراد سخنرانی نمود.
این رویداد بزرگ ملی با محوریت مصرف کنندگان از تاریخ  6 آذر لغایت 16 آذر 94 در قالب یک نظرسنجی بزرگ مردمی در سراسر کشور با حمایت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، به عنوان بزرگ ترین نهاد مردمی و حامی مصرف کنندگان و با همکاری مجلس شورای اسلامی برگزار گردید. برند اویلا با تولید انواع روغن های خوراکی و گیاهی (سرخ کردنی، کلزا، ذرت، نیمه جامد، کنجد، آفتابگردان، مخلوط و زیتون) در کنار دیگر محصولات کنسروی بار دیگر محبوبیت خود را در بین مصرف کنندگان ثابت کرد.  
   1394/10/10 11:48

 
صفحه اصلی درباره اویلا تماس با ما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به برند مواد غذایی اویلا می باشد.
تحلیل آمار سایت و وبلاگ